kwas hialuronowy
( ilość produktów: 16 )
ALCINA Hyaluron 2.0 Spray – nawilżający spray do włosów bez spłukiwania, 125 ml
48,89 zł brutto/1szt.(39,11 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Conditioner – odżywka nawilżająca do włosów suchych, 200 ml
48,89 zł brutto/1szt.(24,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Effective Care Lifting Cream – krem liftingujący do twarzy, 50 ml
197,89 zł brutto/1szt.(395,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Eye Balm – balsam pod oczy, 15 ml
124,89 zł brutto/1szt.(832,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Rich Anti-Age Cream – bogaty krem przeciwstarzeniowy do skóry dojrzałej, bardzo suchej, 50 ml
141,89 zł brutto/1szt.(283,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Hydro Booster – nawilżający booster do twarzy, 15 ml
74,89 zł brutto/1szt.(499,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Caffeine Booster – kofeinowy booster do twarzy przeciw oznakom zmęczenia, 15 ml
74,89 zł brutto/1szt.(499,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Vitamin C Day Cream – rozjaśniający krem do twarzy na dzień z witaminą C, 50 ml
122,89 zł brutto/1szt.(245,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Retinol Night Cream – przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na noc z retinolem, 50 ml
128,89 zł brutto/1szt.(257,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Face Cream – krem do twarzy z kwasem hialuronowym, 50 ml
92,89 zł brutto/1szt.(185,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Ampoule Treatment – kuracja w ampułkach z kwasem hialuronowym i witaminą C, 10x1 ml
77,89 zł brutto/1szt.(778,90 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Hyaluron 2.0 Eye Gel – żel pod oczy z kwasem hialuronowym, 15 ml
65,89 zł brutto/1szt.(439,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Hand Fluid – fluid do rąk z kwasem hialuronowym, 50 ml
27,89 zł brutto/1szt.(55,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Hyaluron 2.0 Face Gel – żel do twarzy z kwasem hialuronowym, 30 ml
92,89 zł brutto/1szt.(309,63 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Ice Sorbet Mask – chłodząca maska do twarzy z kwasem hialuronowym, 50 ml
65,89 zł brutto/1szt.(131,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Hyaluron 2.0 Shampoo – szampon nawilżający do włosów suchych, 250 ml
48,89 zł brutto/1szt.(19,56 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:
- PAO: