redukcja widoczności zmarszczek
( ilość produktów: 3 )
ALCINA Hyaluron 2.0 Face Cream – krem do twarzy z kwasem hialuronowym, 50 ml
92,89 zł brutto/1szt.(185,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Ampoule Treatment – kuracja w ampułkach z kwasem hialuronowym i witaminą C, 10x1 ml
77,89 zł brutto/1szt.(778,90 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Hyaluron 2.0 Eye Gel – żel pod oczy z kwasem hialuronowym, 15 ml
65,89 zł brutto/1szt.(439,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO: