Kosmetyki
( ilość produktów: 68 )NaturaWit to nie tylko suplementy – marki ALCINA, NOW Foods (linia NOW Solutions) i Swanson mają w portfolio także kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, oparte na ekstraktach roślinnych, olejkach i sprawdzonych recepturach.

ALCINA Hyaluron 2.0 Spray – nawilżający spray do włosów bez spłukiwania, 125 ml
48,89 zł brutto/1szt.(39,11 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Conditioner – odżywka nawilżająca do włosów suchych, 200 ml
48,89 zł brutto/1szt.(24,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Effective Care Collagen Eye Pads – płatki pod oczy z kolagenem, 10x2 szt.
170,89 zł brutto/1szt.(170,89 zł / szt. brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Effective Care Eye Gel – żel pod oczy, 15 ml
102,89 zł brutto/1szt.(685,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Effective Care Active Cell Serum – serum do twarzy z pentapeptydami, 30 ml
118,89 zł brutto/1szt.(396,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Active Cell Cream – krem do twarzy z pentapeptydami, 50 ml
236,89 zł brutto/1szt.(473,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Eye and Lip Cream – krem pod oczy i na usta, 15 ml
68,89 zł brutto/1szt.(459,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Lifting Cream – krem liftingujący do twarzy, 50 ml
197,89 zł brutto/1szt.(395,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Q10 Cream – krem do twarzy z koenzymem Q10, 50 ml
157,89 zł brutto/1szt.(315,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Eye Balm – balsam pod oczy, 15 ml
124,89 zł brutto/1szt.(832,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Collagen Cream – krem do twarzy z kolagenem, 50 ml
164,89 zł brutto/1szt.(329,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Moisture Serum – serum nawilżające do twarzy, 30 ml
92,89 zł brutto/1szt.(309,63 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Cenia – krem do twarzy intensywnie nawilżający, do skóry suchej, 50 ml
72,89 zł brutto/1szt.(145,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Azalea – krem do twarzy wzmacniający barierę hydrolipidową, do skóry suchej, 50 ml
81,89 zł brutto/1szt.(163,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Fennel – krem do twarzy do skóry suchej, szorstkiej i łuszczącej się, 50 ml
77,89 zł brutto/1szt.(155,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Fennel – krem do twarzy do skóry suchej, szorstkiej i łuszczącej się, 100 ml
115,89 zł brutto/1szt.(115,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Viola – krem do twarzy łagodzący podrażnienia, do skóry suchej, 50 ml
85,89 zł brutto/1szt.(171,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Viola – krem do twarzy łagodzący podrażnienia, do skóry suchej, 100 ml
118,89 zł brutto/1szt.(118,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Myrrh – krem do twarzy do skóry bardzo suchej, z tendencją do przesuszenia, 50 ml
107,89 zł brutto/1szt.(215,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Myrrh – krem do twarzy do skóry bardzo suchej, z tendencją do przesuszenia, 100 ml
161,89 zł brutto/1szt.(161,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Rich Anti-Age Cream – bogaty krem przeciwstarzeniowy do skóry dojrzałej, bardzo suchej, 50 ml
141,89 zł brutto/1szt.(283,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
Kosmetyki w Naturawit.pl – co je wyróżnia?
Stawiamy na produkty o przejrzystym składzie: ekstrakty roślinne, olejki eteryczne i mineralne, bez zbędnych barwników. Profesjonalną pielęgnację reprezentuje niemiecka marka ALCINA z liniami dopasowanymi do typu skóry – od skóry wrażliwej i naczynkowej po dojrzałą.
Pamiętaj, że nawet naturalne składniki mogą uczulać – przed pierwszym użyciem warto zrobić próbę na małym fragmencie skóry. Dobór pielęgnacji przy chorobach skóry skonsultuj z dermatologiem.