Szampon
( ilość produktów: 3 )
ALCINA It's never too late Shampoo – szampon do włosów przerzedzających się, z kompleksem kofeinowym, 250 ml
58,89 zł brutto/1szt.(23,56 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA A\CPLEX Shampoo – szampon do włosów zniszczonych i osłabionych, 250 ml
68,89 zł brutto/1szt.(27,56 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Hyaluron 2.0 Shampoo – szampon nawilżający do włosów suchych, 250 ml
48,89 zł brutto/1szt.(19,56 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:
- PAO: