12M
( ilość produktów: 24 )
ALCINA Hyaluron 2.0 Spray – nawilżający spray do włosów bez spłukiwania, 125 ml
48,89 zł brutto/1szt.(39,11 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Active Cell Serum – serum do twarzy z pentapeptydami, 30 ml
118,89 zł brutto/1szt.(396,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Active Cell Cream – krem do twarzy z pentapeptydami, 50 ml
236,89 zł brutto/1szt.(473,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Lifting Cream – krem liftingujący do twarzy, 50 ml
197,89 zł brutto/1szt.(395,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Q10 Cream – krem do twarzy z koenzymem Q10, 50 ml
157,89 zł brutto/1szt.(315,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Moisture Serum – serum nawilżające do twarzy, 30 ml
92,89 zł brutto/1szt.(309,63 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Cenia – krem do twarzy intensywnie nawilżający, do skóry suchej, 50 ml
72,89 zł brutto/1szt.(145,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Fennel – krem do twarzy do skóry suchej, szorstkiej i łuszczącej się, 100 ml
115,89 zł brutto/1szt.(115,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For sensitive skin Sensitive Facial Cream Light – krem do twarzy kojący (light), do skóry wrażliwej, 50 ml
84,89 zł brutto/1szt.(169,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For sensitive skin Couperose Facial Cream – krem do twarzy redukujący zaczerwienienia, do skóry naczynkowej (couperose), 50 ml
119,89 zł brutto/1szt.(239,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Face Cream – krem do twarzy przeciwzmarszczkowy, 50 ml
141,89 zł brutto/1szt.(283,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Facial Tonic without Alcohol – tonik do twarzy bez alkoholu, do skóry wrażliwej, 200 ml
56,89 zł brutto/1szt.(28,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Cleansing Foam – pianka oczyszczająca do twarzy z pantenolem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
66,89 zł brutto/1szt.(44,59 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Cleansing Gel – żel oczyszczający do twarzy z cynkiem i aloesem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
53,89 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA N°1 Cleansing Mousse – mus oczyszczający do twarzy, dla każdego typu skóry, 150 ml
52,89 zł brutto/1szt.(35,26 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- PAO:

ALCINA Cashmere Hand Balm – balsam do rąk z ekstraktem kaszmirowym, do suchych dłoni zimą, 50 ml
27,89 zł brutto/1szt.(55,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Vitamin Booster – witaminowy booster do twarzy wygładzający, 15 ml
74,89 zł brutto/1szt.(499,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Retinol Night Cream – przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na noc z retinolem, 50 ml
128,89 zł brutto/1szt.(257,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Skin Manager AHA Effect Tonic – tonik do twarzy z kwasem AHA, wyrównujący koloryt skóry, 190 ml
53,89 zł brutto/1szt.(28,36 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Soft Eye Make-up Remover – dwufazowy zmywacz do makijażu oczu i ust, 125 ml
35,89 zł brutto/1szt.(28,71 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA A\CPLEX Leave-In Treatment – preparat bez spłukiwania z ochroną termiczną do 230°C dla włosów zniszczonych i osłabionych, 100 ml
63,89 zł brutto/1szt.(63,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:
- 1
- 2