Żel
( ilość produktów: 4 )
ALCINA Effective Care Eye Gel – żel pod oczy, 15 ml
102,89 zł brutto/1szt.(685,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Cleansing Gel – żel oczyszczający do twarzy z cynkiem i aloesem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
53,89 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Eye Gel – żel pod oczy z kwasem hialuronowym, 15 ml
65,89 zł brutto/1szt.(439,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Face Gel – żel do twarzy z kwasem hialuronowym, 30 ml
92,89 zł brutto/1szt.(309,63 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO: