pentapeptydy
( ilość produktów: 3 )
ALCINA Effective Care Active Cell Serum – serum do twarzy z pentapeptydami, 30 ml
118,89 zł brutto/1szt.(396,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Active Cell Cream – krem do twarzy z pentapeptydami, 50 ml
236,89 zł brutto/1szt.(473,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Eye Balm – balsam pod oczy, 15 ml
124,89 zł brutto/1szt.(832,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO: