dłonie
( ilość produktów: 3 )
ALCINA N°1 Hand Cream – krem do rąk z filtrem SPF15, przeciw przebarwieniom, 50 ml
27,89 zł brutto/1szt.(55,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Cashmere Hand Balm – balsam do rąk z ekstraktem kaszmirowym, do suchych dłoni zimą, 50 ml
27,89 zł brutto/1szt.(55,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Hand Fluid – fluid do rąk z kwasem hialuronowym, 50 ml
27,89 zł brutto/1szt.(55,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki: