twarz
( ilość produktów: 41 )
ALCINA Effective Care Active Cell Serum – serum do twarzy z pentapeptydami, 30 ml
118,89 zł brutto/1szt.(396,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Active Cell Cream – krem do twarzy z pentapeptydami, 50 ml
236,89 zł brutto/1szt.(473,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Lifting Cream – krem liftingujący do twarzy, 50 ml
197,89 zł brutto/1szt.(395,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Q10 Cream – krem do twarzy z koenzymem Q10, 50 ml
157,89 zł brutto/1szt.(315,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Collagen Cream – krem do twarzy z kolagenem, 50 ml
164,89 zł brutto/1szt.(329,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Moisture Serum – serum nawilżające do twarzy, 30 ml
92,89 zł brutto/1szt.(309,63 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Cenia – krem do twarzy intensywnie nawilżający, do skóry suchej, 50 ml
72,89 zł brutto/1szt.(145,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Azalea – krem do twarzy wzmacniający barierę hydrolipidową, do skóry suchej, 50 ml
81,89 zł brutto/1szt.(163,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Fennel – krem do twarzy do skóry suchej, szorstkiej i łuszczącej się, 50 ml
77,89 zł brutto/1szt.(155,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Fennel – krem do twarzy do skóry suchej, szorstkiej i łuszczącej się, 100 ml
115,89 zł brutto/1szt.(115,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Viola – krem do twarzy łagodzący podrażnienia, do skóry suchej, 50 ml
85,89 zł brutto/1szt.(171,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Viola – krem do twarzy łagodzący podrażnienia, do skóry suchej, 100 ml
118,89 zł brutto/1szt.(118,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Myrrh – krem do twarzy do skóry bardzo suchej, z tendencją do przesuszenia, 50 ml
107,89 zł brutto/1szt.(215,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Myrrh – krem do twarzy do skóry bardzo suchej, z tendencją do przesuszenia, 100 ml
161,89 zł brutto/1szt.(161,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Rich Anti-Age Cream – bogaty krem przeciwstarzeniowy do skóry dojrzałej, bardzo suchej, 50 ml
141,89 zł brutto/1szt.(283,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For sensitive skin Sensitive Facial Cream – krem do twarzy kojący, do skóry wrażliwej i podrażnionej, 50 ml
98,89 zł brutto/1szt.(197,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For sensitive skin Sensitive Facial Cream Light – krem do twarzy kojący (light), do skóry wrażliwej, 50 ml
84,89 zł brutto/1szt.(169,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For sensitive skin Soft Peeling – peeling enzymatyczny do twarzy w pudrze, bez drobin ściernych, 25 g
91,89 zł brutto/1szt.(367,56 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For sensitive skin Couperose Facial Cream – krem do twarzy redukujący zaczerwienienia, do skóry naczynkowej (couperose), 50 ml
119,89 zł brutto/1szt.(239,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For sensitive skin Couperose Serum – serum do twarzy redukujące zaczerwienienia, do skóry naczynkowej (couperose), 30 ml
103,89 zł brutto/1szt.(346,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Active Cell Tonic – tonik do twarzy przeciwzmarszczkowy z kwasem AHA, 125 ml
39,89 zł brutto/1szt.(31,91 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- 1
- 2