rano i wieczorem
( ilość produktów: 5 )
ALCINA For all skin types Cleansing Foam – pianka oczyszczająca do twarzy z pantenolem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
66,89 zł brutto/1szt.(44,59 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Cleansing Gel – żel oczyszczający do twarzy z cynkiem i aloesem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
53,89 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Cleansing Milk – mleczko oczyszczające do twarzy z olejem z pestek winogron, do skóry suchej, 150 ml
53,89 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA N°1 Cleansing Mousse – mus oczyszczający do twarzy, dla każdego typu skóry, 150 ml
52,89 zł brutto/1szt.(35,26 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- PAO:

ALCINA Cashmere Face Cream – krem do twarzy z ekstraktem kaszmirowym, wygładzający, do skóry suchej, 50 ml
92,89 zł brutto/1szt.(185,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki: