Serum
( ilość produktów: 6 )
ALCINA Effective Care Active Cell Serum – serum do twarzy z pentapeptydami, 30 ml
118,89 zł brutto/1szt.(396,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Moisture Serum – serum nawilżające do twarzy, 30 ml
92,89 zł brutto/1szt.(309,63 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For sensitive skin Couperose Serum – serum do twarzy redukujące zaczerwienienia, do skóry naczynkowej (couperose), 30 ml
103,89 zł brutto/1szt.(346,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Serum – serum do twarzy przeciwzmarszczkowe, 30 ml
115,89 zł brutto/1szt.(386,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Scalp Serum – serum do skóry głowy pobudzające wzrost włosów, z kompleksem kofeinowym, 100 ml
63,89 zł brutto/1szt.(63,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA N°1 UV Control Serum – serum do twarzy z filtrem SPF25 i koenzymem Q10, 50 ml
74,89 zł brutto/1szt.(149,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki: