6M
( ilość produktów: 4 )
ALCINA Effective Care Eye and Lip Cream – krem pod oczy i na usta, 15 ml
68,89 zł brutto/1szt.(459,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Effective Care Eye Balm – balsam pod oczy, 15 ml
124,89 zł brutto/1szt.(832,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Wonder Volume Mascara – pogrubiający tusz do rzęs z efektem maksymalnej objętości, 8 ml
60,89 zł brutto/1szt.(761,13 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Eye Gel – żel pod oczy z kwasem hialuronowym, 15 ml
65,89 zł brutto/1szt.(439,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO: