okolice oczu
( ilość produktów: 4 )
ALCINA Effective Care Collagen Eye Pads – płatki pod oczy z kolagenem, 10x2 szt.
170,89 zł brutto/1szt.(170,89 zł / szt. brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Effective Care Eye Gel – żel pod oczy, 15 ml
102,89 zł brutto/1szt.(685,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Effective Care Eye Balm – balsam pod oczy, 15 ml
124,89 zł brutto/1szt.(832,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Eye Balm – balsam pod oczy przeciwzmarszczkowy, 15 ml
79,89 zł brutto/1szt.(532,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki: