pantenol
( ilość produktów: 9 )
ALCINA Effective Care Eye Gel – żel pod oczy, 15 ml
102,89 zł brutto/1szt.(685,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Effective Care Eye Balm – balsam pod oczy, 15 ml
124,89 zł brutto/1szt.(832,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For sensitive skin Sensitive Facial Cream Light – krem do twarzy kojący (light), do skóry wrażliwej, 50 ml
84,89 zł brutto/1szt.(169,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Serum – serum do twarzy przeciwzmarszczkowe, 30 ml
115,89 zł brutto/1szt.(386,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Cleansing Foam – pianka oczyszczająca do twarzy z pantenolem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
66,89 zł brutto/1szt.(44,59 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Soft Eye Make-up Remover – dwufazowy zmywacz do makijażu oczu i ust, 125 ml
35,89 zł brutto/1szt.(28,71 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA A\CPLEX Shampoo – szampon do włosów zniszczonych i osłabionych, 250 ml
68,89 zł brutto/1szt.(27,56 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA A\CPLEX Express-Mask – intensywna maska do włosów zniszczonych i osłabionych, 150 ml
77,89 zł brutto/1szt.(51,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA A\CPLEX Leave-In Treatment – preparat bez spłukiwania z ochroną termiczną do 230°C dla włosów zniszczonych i osłabionych, 100 ml
63,89 zł brutto/1szt.(63,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO: