włosy
( ilość produktów: 3 )
ALCINA Hyaluron 2.0 Spray – nawilżający spray do włosów bez spłukiwania, 125 ml
48,89 zł brutto/1szt.(39,11 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Conditioner – odżywka nawilżająca do włosów suchych, 200 ml
48,89 zł brutto/1szt.(24,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Hyaluron 2.0 Shampoo – szampon nawilżający do włosów suchych, 250 ml
48,89 zł brutto/1szt.(19,56 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ włosów:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:
- PAO: