Balsam
( ilość produktów: 3 )
ALCINA Effective Care Eye Balm – balsam pod oczy, 15 ml
124,89 zł brutto/1szt.(832,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Eye Balm – balsam pod oczy przeciwzmarszczkowy, 15 ml
79,89 zł brutto/1szt.(532,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Cashmere Hand Balm – balsam do rąk z ekstraktem kaszmirowym, do suchych dłoni zimą, 50 ml
27,89 zł brutto/1szt.(55,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO: