witamina E
( ilość produktów: 7 )
ALCINA Effective Care Q10 Cream – krem do twarzy z koenzymem Q10, 50 ml
157,89 zł brutto/1szt.(315,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Fennel – krem do twarzy do skóry suchej, szorstkiej i łuszczącej się, 50 ml
77,89 zł brutto/1szt.(155,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Fennel – krem do twarzy do skóry suchej, szorstkiej i łuszczącej się, 100 ml
115,89 zł brutto/1szt.(115,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Viola – krem do twarzy łagodzący podrażnienia, do skóry suchej, 50 ml
85,89 zł brutto/1szt.(171,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Viola – krem do twarzy łagodzący podrażnienia, do skóry suchej, 100 ml
118,89 zł brutto/1szt.(118,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Eye Balm – balsam pod oczy przeciwzmarszczkowy, 15 ml
79,89 zł brutto/1szt.(532,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Face Cream – krem do twarzy przeciwzmarszczkowy, 50 ml
141,89 zł brutto/1szt.(283,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO: