lanolina
( ilość produktów: 6 )
ALCINA Effective Care Eye and Lip Cream – krem pod oczy i na usta, 15 ml
68,89 zł brutto/1szt.(459,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For dry skin Facial Cream Azalea – krem do twarzy wzmacniający barierę hydrolipidową, do skóry suchej, 50 ml
81,89 zł brutto/1szt.(163,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Viola – krem do twarzy łagodzący podrażnienia, do skóry suchej, 50 ml
85,89 zł brutto/1szt.(171,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Viola – krem do twarzy łagodzący podrażnienia, do skóry suchej, 100 ml
118,89 zł brutto/1szt.(118,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Myrrh – krem do twarzy do skóry bardzo suchej, z tendencją do przesuszenia, 50 ml
107,89 zł brutto/1szt.(215,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For dry skin Facial Cream Myrrh – krem do twarzy do skóry bardzo suchej, z tendencją do przesuszenia, 100 ml
161,89 zł brutto/1szt.(161,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki: