twarz
( ilość produktów: 41 )
ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Serum – serum do twarzy przeciwzmarszczkowe, 30 ml
115,89 zł brutto/1szt.(386,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Face Cream – krem do twarzy przeciwzmarszczkowy, 50 ml
141,89 zł brutto/1szt.(283,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Facial Tonic without Alcohol – tonik do twarzy bez alkoholu, do skóry wrażliwej, 200 ml
56,89 zł brutto/1szt.(28,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Facial Tonic with Alcohol – tonik do twarzy z alkoholem, do głębokiego oczyszczania, 200 ml
56,89 zł brutto/1szt.(28,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types 5 Minute Mask – maska do twarzy wygładzająca, z ekstraktem z czerwonego wina, 50 ml
68,89 zł brutto/1szt.(137,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Active Peeling – peeling do twarzy z granulatem okrzemkowym, 50 ml
56,89 zł brutto/1szt.(113,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Self-Tanning Cream – krem samoopalający z DHA, pielęgnująco-brązujący, 50 ml
49,89 zł brutto/1szt.(99,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Cleansing Foam – pianka oczyszczająca do twarzy z pantenolem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
66,89 zł brutto/1szt.(44,59 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Cleansing Gel – żel oczyszczający do twarzy z cynkiem i aloesem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
53,89 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Cleansing Milk – mleczko oczyszczające do twarzy z olejem z pestek winogron, do skóry suchej, 150 ml
53,89 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA N°1 UV Control Serum – serum do twarzy z filtrem SPF25 i koenzymem Q10, 50 ml
74,89 zł brutto/1szt.(149,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA N°1 Cleansing Mousse – mus oczyszczający do twarzy, dla każdego typu skóry, 150 ml
52,89 zł brutto/1szt.(35,26 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- PAO:

ALCINA Vitamin Booster – witaminowy booster do twarzy wygładzający, 15 ml
74,89 zł brutto/1szt.(499,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hydro Booster – nawilżający booster do twarzy, 15 ml
74,89 zł brutto/1szt.(499,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Caffeine Booster – kofeinowy booster do twarzy przeciw oznakom zmęczenia, 15 ml
74,89 zł brutto/1szt.(499,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Skin Manager AHA Effect Tonic – tonik do twarzy z kwasem AHA, wyrównujący koloryt skóry, 190 ml
53,89 zł brutto/1szt.(28,36 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Face Cream – krem do twarzy z kwasem hialuronowym, 50 ml
92,89 zł brutto/1szt.(185,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Ampoule Treatment – kuracja w ampułkach z kwasem hialuronowym i witaminą C, 10x1 ml
77,89 zł brutto/1szt.(778,90 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Hyaluron 2.0 Face Gel – żel do twarzy z kwasem hialuronowym, 30 ml
92,89 zł brutto/1szt.(309,63 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Ice Sorbet Mask – chłodząca maska do twarzy z kwasem hialuronowym, 50 ml
65,89 zł brutto/1szt.(131,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:
- 1
- 2