koenzym Q10
( ilość produktów: 8 )
ALCINA Effective Care Q10 Cream – krem do twarzy z koenzymem Q10, 50 ml
157,89 zł brutto/1szt.(315,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Face Cream – krem do twarzy przeciwzmarszczkowy, 50 ml
141,89 zł brutto/1szt.(283,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA It's never too late Conditioner – odżywka do włosów przerzedzających się, z kompleksem kofeinowym, 150 ml
63,89 zł brutto/1szt.(42,59 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Shampoo – szampon do włosów przerzedzających się, z kompleksem kofeinowym, 250 ml
58,89 zł brutto/1szt.(23,56 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Scalp Serum – serum do skóry głowy pobudzające wzrost włosów, z kompleksem kofeinowym, 100 ml
63,89 zł brutto/1szt.(63,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA N°1 UV Control Serum – serum do twarzy z filtrem SPF25 i koenzymem Q10, 50 ml
74,89 zł brutto/1szt.(149,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Cashmere Hand Balm – balsam do rąk z ekstraktem kaszmirowym, do suchych dłoni zimą, 50 ml
27,89 zł brutto/1szt.(55,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Vitamin Booster – witaminowy booster do twarzy wygładzający, 15 ml
74,89 zł brutto/1szt.(499,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO: