rano i/lub wieczorem
( ilość produktów: 29 )
ALCINA For sensitive skin Couperose Serum – serum do twarzy redukujące zaczerwienienia, do skóry naczynkowej (couperose), 30 ml
103,89 zł brutto/1szt.(346,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Eye Balm – balsam pod oczy przeciwzmarszczkowy, 15 ml
79,89 zł brutto/1szt.(532,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Active Cell Tonic – tonik do twarzy przeciwzmarszczkowy z kwasem AHA, 125 ml
39,89 zł brutto/1szt.(31,91 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Serum – serum do twarzy przeciwzmarszczkowe, 30 ml
115,89 zł brutto/1szt.(386,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Face Cream – krem do twarzy przeciwzmarszczkowy, 50 ml
141,89 zł brutto/1szt.(283,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Face Cream – krem do twarzy z kwasem hialuronowym, 50 ml
92,89 zł brutto/1szt.(185,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Eye Gel – żel pod oczy z kwasem hialuronowym, 15 ml
65,89 zł brutto/1szt.(439,27 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Face Gel – żel do twarzy z kwasem hialuronowym, 30 ml
92,89 zł brutto/1szt.(309,63 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:
- 1
- 2