Tonik
( ilość produktów: 4 )
ALCINA It's never too late Active Cell Tonic – tonik do twarzy przeciwzmarszczkowy z kwasem AHA, 125 ml
39,89 zł brutto/1szt.(31,91 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Facial Tonic without Alcohol – tonik do twarzy bez alkoholu, do skóry wrażliwej, 200 ml
56,89 zł brutto/1szt.(28,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Facial Tonic with Alcohol – tonik do twarzy z alkoholem, do głębokiego oczyszczania, 200 ml
56,89 zł brutto/1szt.(28,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Skin Manager AHA Effect Tonic – tonik do twarzy z kwasem AHA, wyrównujący koloryt skóry, 190 ml
53,89 zł brutto/1szt.(28,36 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO: