Krem
( ilość produktów: 26 )
ALCINA N°1 Hand Cream – krem do rąk z filtrem SPF15, przeciw przebarwieniom, 50 ml
27,89 zł brutto/1szt.(55,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Cashmere Face Cream – krem do twarzy z ekstraktem kaszmirowym, wygładzający, do skóry suchej, 50 ml
92,89 zł brutto/1szt.(185,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Vitamin C Day Cream – rozjaśniający krem do twarzy na dzień z witaminą C, 50 ml
122,89 zł brutto/1szt.(245,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Retinol Night Cream – przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na noc z retinolem, 50 ml
128,89 zł brutto/1szt.(257,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA Hyaluron 2.0 Face Cream – krem do twarzy z kwasem hialuronowym, 50 ml
92,89 zł brutto/1szt.(185,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Typ skóry:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:
- 1
- 2