twarz, szyja, dekolt
( ilość produktów: 4 )
ALCINA N°1 Stress Control Cream – krem do twarzy z filtrem SPF15 i ochroną antyoksydacyjną, 50 ml
86,89 zł brutto/1szt.(173,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Cashmere Face Cream – krem do twarzy z ekstraktem kaszmirowym, wygładzający, do skóry suchej, 50 ml
92,89 zł brutto/1szt.(185,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Vitamin C Day Cream – rozjaśniający krem do twarzy na dzień z witaminą C, 50 ml
122,89 zł brutto/1szt.(245,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA Retinol Night Cream – przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na noc z retinolem, 50 ml
128,89 zł brutto/1szt.(257,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO: