For all skin types
( ilość produktów: 9 )
ALCINA For all skin types Facial Tonic without Alcohol – tonik do twarzy bez alkoholu, do skóry wrażliwej, 200 ml
56,89 zł brutto/1szt.(28,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Facial Tonic with Alcohol – tonik do twarzy z alkoholem, do głębokiego oczyszczania, 200 ml
56,89 zł brutto/1szt.(28,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types 5 Minute Mask – maska do twarzy wygładzająca, z ekstraktem z czerwonego wina, 50 ml
68,89 zł brutto/1szt.(137,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Active Peeling – peeling do twarzy z granulatem okrzemkowym, 50 ml
56,89 zł brutto/1szt.(113,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Deodorant Cream – krem-antyperspirant bez alkoholu, dla skóry wrażliwej, 50 ml
52,89 zł brutto/1szt.(105,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Self-Tanning Cream – krem samoopalający z DHA, pielęgnująco-brązujący, 50 ml
49,89 zł brutto/1szt.(99,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Cleansing Foam – pianka oczyszczająca do twarzy z pantenolem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
66,89 zł brutto/1szt.(44,59 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Cleansing Gel – żel oczyszczający do twarzy z cynkiem i aloesem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
53,89 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Cleansing Milk – mleczko oczyszczające do twarzy z olejem z pestek winogron, do skóry suchej, 150 ml
53,89 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki: