Kosmetyki
( ilość produktów: 68 )
ALCINA For sensitive skin Sensitive Facial Cream – krem do twarzy kojący, do skóry wrażliwej i podrażnionej, 50 ml
98,89 zł brutto/1szt.(197,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For sensitive skin Sensitive Facial Cream Light – krem do twarzy kojący (light), do skóry wrażliwej, 50 ml
84,89 zł brutto/1szt.(169,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For sensitive skin Soft Peeling – peeling enzymatyczny do twarzy w pudrze, bez drobin ściernych, 25 g
91,89 zł brutto/1szt.(367,56 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For sensitive skin Couperose Facial Cream – krem do twarzy redukujący zaczerwienienia, do skóry naczynkowej (couperose), 50 ml
119,89 zł brutto/1szt.(239,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For sensitive skin Couperose Serum – serum do twarzy redukujące zaczerwienienia, do skóry naczynkowej (couperose), 30 ml
103,89 zł brutto/1szt.(346,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Eye Balm – balsam pod oczy przeciwzmarszczkowy, 15 ml
79,89 zł brutto/1szt.(532,60 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Active Cell Tonic – tonik do twarzy przeciwzmarszczkowy z kwasem AHA, 125 ml
39,89 zł brutto/1szt.(31,91 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Serum – serum do twarzy przeciwzmarszczkowe, 30 ml
115,89 zł brutto/1szt.(386,30 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Anti-Wrinkle Face Cream – krem do twarzy przeciwzmarszczkowy, 50 ml
141,89 zł brutto/1szt.(283,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA It's never too late Conditioner – odżywka do włosów przerzedzających się, z kompleksem kofeinowym, 150 ml
63,89 zł brutto/1szt.(42,59 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Shampoo – szampon do włosów przerzedzających się, z kompleksem kofeinowym, 250 ml
58,89 zł brutto/1szt.(23,56 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA It's never too late Scalp Serum – serum do skóry głowy pobudzające wzrost włosów, z kompleksem kofeinowym, 100 ml
63,89 zł brutto/1szt.(63,89 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Przeznaczenie:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Facial Tonic without Alcohol – tonik do twarzy bez alkoholu, do skóry wrażliwej, 200 ml
56,89 zł brutto/1szt.(28,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Facial Tonic with Alcohol – tonik do twarzy z alkoholem, do głębokiego oczyszczania, 200 ml
56,89 zł brutto/1szt.(28,45 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types 5 Minute Mask – maska do twarzy wygładzająca, z ekstraktem z czerwonego wina, 50 ml
68,89 zł brutto/1szt.(137,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Active Peeling – peeling do twarzy z granulatem okrzemkowym, 50 ml
56,89 zł brutto/1szt.(113,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Deodorant Cream – krem-antyperspirant bez alkoholu, dla skóry wrażliwej, 50 ml
52,89 zł brutto/1szt.(105,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Self-Tanning Cream – krem samoopalający z DHA, pielęgnująco-brązujący, 50 ml
49,89 zł brutto/1szt.(99,78 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:

ALCINA For all skin types Cleansing Foam – pianka oczyszczająca do twarzy z pantenolem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
66,89 zł brutto/1szt.(44,59 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Cleansing Gel – żel oczyszczający do twarzy z cynkiem i aloesem, dla wszystkich typów skóry, 150 ml
53,89 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki:
- PAO:

ALCINA For all skin types Cleansing Milk – mleczko oczyszczające do twarzy z olejem z pestek winogron, do skóry suchej, 150 ml
53,89 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)
- Rodzaj:
- Typ produktu:
- Obszar zastosowania:
- Przeznaczenie:
- Pora stosowania:
- Kluczowe składniki: